Edzés közben érte a baleset, elhunyt a 18 éves biciklis bajnok

INSIDER

Gyász: meghalt az olimpiai bronzérmes és Európa-bajnok atlétánk

Atlétikai karrierje mellett edzőként is kiemelkedő volt.

KÜLFÖLD

„Ő az én gyermekem, és nem jön haza” - Ejtőernyőzés közben elhunyt a 29 éves bajnok

Nemcsak családja gyászolja, de egész nemzete is.

OLDALVONAL

Gyász: elhunyt a legendás magyar Európa-bajnok

A 89. életévében pénteken meghalt Hódy László az 1955-ben Eb-győztes kosárlabdacsapat tagja volt.

OLDALVONAL

Kubatov Gábor: Isten áldja a Ferencvárost!

Sorozatban ötödször lett bajnok, összesen 34 aranynál tart a Fradi focicsapata.

SHOWBIZ

Baronits Gábor elsírta magát

Elsírták magukat a szerelmesek.

OLDALVONAL

Most kaptuk a lesújtó hírt: elhunyt a négyszeres olimpiai bajnok

Kilencvenkét éves korában elhunyt Pat McCormick.

OLDALVONAL

Drámai vallomás: Szíjjal verték és éheztették a magyar bajnokot

Főiskolát végzett és profi sportoló lett, ő Zsiga Melinda, aki erőt merített hányattatott sorsából.

OLDALVONAL

Felnőtt magyar bajnoki címet szerzett a miskolci diáklány

12 éves kora ellenére felnőtt kategóriában lett bajnok a miskolci táncos.

SZTÁR

Különleges szülinap, társai meglepték az Exatlon Bajnokát

Szabó Dorka, az Exatlon Bajnoka a minap ünnepelte a születésnapját. Bár az élményt nem sikerült megnyerniük, társai kárpótolták érte.

HŰHA

„Nagyon gyorsan fejlődök” – pankrátornak készül az Exatlon szexi sztárja

Szabó Franciska miután kiesett az Exatlon Hungary versenyéből, összecsomagolt és Amerikába költözött. A Bajnok szeme előtt komoly cél lebeg: pankrátornak készül.

A NAP KÉPE

Dzsudzsák Balázsnak üzent Szijjártó Péter, adott is neki valamit

A miniszternek kiemelt szerepe volt az NB II utolsó fordulójában.

SHOWBIZ

Terhesség miatt adta fel a versenyt az Exatlon Bajnoka? Elárulta az igazságot

Haza kellett jönnie a Bajnokok versenyzőjének, Tóth Jankának. Mindenki találgatott, miért adta fel a versenyt.

A NAP VIDEÓJA

Folyt a pezsgő, így bulizott a Fradi focicsapata

A szurkolók a stadion előtt gyűltek össze a nagy rangadó előtt.

A NAP KÉPE

Koronavírusos volt a Fradi igazgatója, Kubatov Gábor megható sorokkal ünnepelt

Orosz Pál 20 nap után tért vissza, a bajnoki ünneplésen már ő is ott volt.

KIAJOBB

Történelmi aranyérem, sosem lett még így bajnok a Fradi

Az ősi rivális Újpestnek már nem kegyelmezett a zöld-fehér csapat.

KIAJOBB

Már a meccs előtt eldőlt, késik a Fradi bajnoki aranya

Az MLSZ-döntés szerint az utolsó hazai meccsen kapja meg a Fradi a bajnoki érmeit, ha addig révbe ér. Ez már szombaton, Kisvárdán megtörténhet.

KIAJOBB

Nem csak a bajnoki cím a tét a Fradi és a felcsútiak rangadóján

Csupán idő kérdése, mikor lesz bajnok a Fradi. Akár már szombaton, az üldöző PAFC legyőzésével révbe érhetnek a zöld-fehérek. Aztán jöhet az újabb cél.

SHOWBIZ

Kiderült, ez okozta az Exatlon Bajnokának sérülését

Tóth Janka sérülése miatt kispadra kényszerült, így viszont védettséget élvez.

SHOWBIZ

Budapesten szeretne rendőr lenni az Exatlon győztese

Szeretne a fővárosba költözni, amihez persze munkaadója engedélyére is szüksége lesz.

KIAJOBB

Rebrov kerek-perec elmondta, mik a tervei: ide készül a Fradi sikeredzője

Fenerbahce? Dinamo Kijev? Netán egy másik külföldi klub a sok érdeklődő közül? Döntött a bajnokcsapat trénere.

SPORT

Erre nem gondoltunk, ma nem kaphat aranyérmeket a Fradi

A Ferencváros 11 pontos előnnyel vezeti a tabellát a Mol Fehérvár előtt a labdarúgó NB I-ben. Ha a zöld-fehérek ma este legyőzik a Honvédot, megvédik bajnoki címüket – de aranyérmeket ma még nem kaphat...

KÜLFÖLD

Saját kertjében ugrott 5,61 métert a francia rúdugró bajnok

Az idei világranglista nyolcadik helyére került volna a „nemzetközi háziversenyének” eredménye.

TÜZELŐÁLLÁS

Ilyen még nem volt! Februárban eldőlt a bajnoki cím?

A Ripost három pontban gyűjtötte össze, miért kell csoda a Fehérvárnak a Fradi megelőzéséhez.

INSIDER

Döbbenet, ezért nem kapott három aranyat a magyar merülőbajnok lány

Ma érkezik haza Magyarországra Korok Fatima, a szabadtüdős merülés első magyar világbajnoka, aki – ahogyan azt a Ripost megírta – 81 méter mélyre ereszkedett le a tengerben kötél mentén. A versenyek befejezése után a 26 éves lány nyilatkozott a Ripostnak.