Nadrágszíjas plakátokkal fogadta Debrecen Magyar Pétert

POLITIK
Létrehozva: 2020.10.08.

Szenzációs bravúr idegenben, Budapesten focizhatunk az Eb-ért

Bulgáriában szerencsénk is volt, de megérdemelten nyertünk. Izland ellen óriási lesz a tét novemberben.

Fölényes győzelemmel egy meccsel közelebb került az Európa-bajnoki szerepléshez a magyar fociválogatott. Marco Rossi együttese Bulgáriában nyert 3-1-re, így hazai pályán dől el a sorsunk novemberben.

Fotó: MTI

A salzburgi karanténban maradó Szoboszlai Dominikot helyettesítő Kalmár Zsolt tényleg tényleg vezér volt. Előbb szögletből adott gólpasszt Orbán Willinek (0-1), majd a második félidőben ő maga is betalált szabadrúgásból (0-2). A harmadik találatot Nikolics Nemanja szerezte.

A mieink novemberben Izland ellen a Puskás Arénában játszanak az Eb-ért, aki ott nyer, ott lesz az Európa-bajnokságon a Franciaország, Németország, Portugália összetételű csoportban.

Az Izland elleni meccsig még két találkozó vár a mieinkre: a Nemzetek Ligájában vasárnap Szerbiában, jövő szerdán Oroszországban lépünk pályára.