OLDALVONAL

Szerző Ripost

Létrehozva: 2024.01.12.

Épp csak megtudta, hogy apa lesz, elhunyt a fiatal zsoké

A 19 éves sportoló halálos balesetet szenvedett. Pótolhatatlan űrt hagyott maga után korai távozásával.

Motorbalesetben hunyt el egy 19 éves férfi, Luis Yamil Marcano Puerto Ricóban. A tragédia egy nappal azután történt, hogy kiderült, a fiatal apa lesz. A balesetben érintett másik jármű vezetője elmenekült a helyszínről, őt még keresik.

A The Sun információ szerint a fiatal egy teherautóval ütközött olyan erővel, hogy szörnyethalt. A karambol körülményeiről egyebet nem közöltek.

Az áldozatról kiderült, hogy sikeres zsoké volt. Fiatalkora ellene, így is 52 futamot nyert, és több mint 550 ezer fontot (közel 241 millió forint) halmozott fel.

A Puerto Ricó-i Szerencsejáték Bizottság így búcsúzott tőle:

Luis Yamil egy kivételes és szenvedélyes versenyző volt, odaadásával és tehetségével sportágunk legjobbjai között szerepelt. Korai távozása szomorúsággal tölt el bennünket, öröksége azonban büszkeséggel tölt el mindarra nézve, amit rövid pályafutása során elért...Vigasztaljon inspiráló öröksége, diadalai emlékei és küzdőszelleme.

Franciaország szerint Ukrajnának nincs más választása

Itt van Oroszország feltétele a békéhez!

metropol.hu

Házasság első látásra: kiderült az igazság az egyetlen házasságban maradt párosról

Magyar túszról tett közzé videót a Hamász + videó

metropol.hu

Alig költöztek le vidékre, Istenes Bencének az egész településtől bocsánatot kellett kérnie

Bizarr tanácsot adott a Lidl a magyar vásárlóinak: az extra szűz olívaolaj helyett főzzenek sertészsírral