Most érkezett, váratlanul elhunyt a teniszklasszis

Alkoholproblémákkal küzdött az oroszok egykori klasszis teniszezője.

Ötvenkét éves korában elhunyt Alekszandr Volkov, aki 1993-ban elődöntőt vívott az amerikai nyílt teniszbajnokságon.

Fotó: Twitter

A sportember halálának okát nem hozták nyilvánosságra, de volt Davis Kupa-csapattársa, Andrej Csesznokov szerint Volkov a közelmúltban alkoholproblémái miatt kórházi kezelésre szorult.

A háromszoros ATP-tornagyőztes, balkezes teniszező pályafutása csúcspontjaként a négy közé jutott a US Openen, ahol Pete Samprastól kapott ki. Ennek eredményeként a 14. helyen állt a világranglistán, szerepelt a válogatottal Davis Kupa-döntőben, és legyőzte többek között Samprast, Stefan Edberget, Ivan Lendlt és Goran Ivanisevicet is. Visszavonulása után Marat Szafin edzője volt, akit világelsőséghez és két Grand Slam-trófeához segített.

Balesetet szenvedett a magyar színész, elmaradnak az előadások

borsonline.hu

Zseni vagy, ha megoldod: 10-ből 9 ember megbukik ezen a friss helyesírási teszten!

vg.hu

Orosz-ukrán háború: ez már leszámolási kísérlet a Nyugat és a Kelet közt

A Merkúr a Bikába lép: négy csillagjegynek nagy meglepetést tartogatnak az égiek

hirtv.hu

Orbán olyat tett, amitől Soros Györgyöt kiverte a víz

Rettentően nehéz IQ-teszt, ami a személyiségedre is magyarázatot ad

mindmegette.hu

Ezt a fűszert keverd a fasírtba és olyan finom lesz, mint még soha

Balesetet szenvedett Király Viktor, aggódnak a rajongók - Fotó

„Te akartál szerepelni...” – Palik László rendesen helyretette a magyar műsorvezetőt

Felkavarják az állóvizet az égiek, 3 csillagjegy élete rögvest új irányt vesz!

Jön a megújulás: ennek a négy csillagjegynek fordulatot ígér a nyár