Létrehozva: 2019.10.11.

Erre Shane Tusup sem számított, borzasztóan kezdett Szilágyi Liliána

Az Európa-bajnoki ezüstérmes úszónő, Szilágyi Liliána az előző héten jelentette be, hogy Shane Tusuppal folytatja a felkészülést.

Shane Tusup gőzerővel vágott bele a munkába a 22 éves versenyzővel. Szilágyi Liliána a budapesti világkupát még kihagyta, azonban a hétvégén zajló berlini állomáson hat számban is rajthoz áll. Mindezt úgy teszi, hogy másfél hete kezdett újra úszni, Tusup irányításával pedig ezen a héten csapott bele a felkészülésbe.

Szilágyi Liliána
Fotó: MTI

„A hétvégén úszás lesz méghozzá versenyszerűen. Vicces lesz, mert másfél hete úszkálok csupán újra” – írta közösségi oldalán Szilágyi a versenyt megelőzően.

A szabad szájú sportoló az egyik hozzászólásban azt is elárulta, hogy pályafutása során még sosem volt ilyen izomláza a tréningek után.

A berlini vk első napja pocsékul sikerült Szilágyi számára: 200 pillangón 11. lett, és nem jutott be a döntőbe, míg 50 gyorson utolsóként (41. hely) végzett a selejtezőben.

Haalandot keresik, Ancelotti szemöldöke legyőzte Guardiolát - mutatjuk a legjobb BL-negyeddöntős mémeket

Borzasztó felfedezés: megtalálták az első vámpírbaktériumokat, embervért esznek