Létrehozva: 2020.02.08.

Ez is ritka, Hosszú Katinkának nem volt esélye

Ezúttal Nizzában versenyeznek a magyar úszók.

Hosszú Katinka pénteken minden számban rajthoz állt a Nizzában zajló úszóviadalon. Nem véletlen, hogy a közösségi oldalain megosztott fotója mellé azt írta, hosszú nap volt.

A háromszoros olimpiai bajnok a nyitónapon két sprinttel kezdett, 50 méter mellen hetedik (32.48 mp), 50 méter gyorson pedig nyolcadik (25.87) lett. Ezt követően 100 méter pillangón volt érdekelt Szilágyi Liliána társaságában, kettejük párharcát Hosszú nyerte, aki 59.45 másodperccel harmadik lett, míg honfitársa 1:00.65-tel hatodikként ért célba.

Hosszúnak 200 méter vegyesen nem volt esélye az amerikaiak olimpiai bajnok hátúszó specialistája, Kathleen Baker ellen, aki a világ idei legjobb idejével, 2:08.75 perccel nyert. A magyar klasszis 2:11.72-vel második lett.

Pornósnak állt a bombatestű focistanő - képek

Brutális, 43 fok feletti kánikulára és pusztító viharokra készülhetünk Budapesten

„Azt hittem, másnapos vagyok” – Viszketés jelezte, hogy rákos lett a fiatal férfi

Román katonák lepték el Nagyváradot

Súlyos doppingbotrány, Kapás Bogi olimpiai érmet kaphat utólag

Karácsony elmondása szerint nem foglalkozik olyan apróságokkal, mint a valóság

Király Viktor elmondta, miért ment tönkre a házassága

travelo.hu

Kerékpáros kompokat adtak át a Tisza-tónál, így lerövidíthetővé válik a tókerülő túra

Óriási sportélmény és show lesz a kanadai hokiválogatott budapesti meccse - videó

Káposztás kofta, sült szeretetgolyók fűszeres paradicsommártásban -receptvideó (hirdetés)