FOCI-VB

Szerző mv

Létrehozva: 2018.07.06.

Bevállalós Playboy-modell, ezt tenné a focistával

A horvát szépség az oroszországi labdarúgó-világbajnokságon keres párt magának.

Bevállalós Playboy-modell, ezt tenné a focistával

A horvát Playboy modell, Nives Celzijus bízik benne, hogy honfitársai az angolokkal találkoznak a vb elődöntőjében - írja a The Sun.

A hölgy ugyanis megkedvelte az angolok játékosát, Ruben Loftus-Cheeket, akivel tervei lennének: örömmel találkozna vele.

 

Nives Celsius (@nivescelsius) által megosztott bejegyzés,

"Már a vb előtt kiszúrtam őt magamnak, ezért úgy döntöttem, hogy Anglia lesz az egyik kedvencem. Szerintem Loftus-Cheek a leghelyesebb focista a vb-n, csak túl fiatal hozzám. Azon vagyok, hogy találjak egy helyes, vicces és okos sportoló párt magamnak."

 

Nives Celsius (@nivescelsius) által megosztott bejegyzés,

Nives kisasszony 36, míg Loftus-Cheek 22 éves. A hölgy korábban a horvát válogatott focista, Dino Drpic felesége volt. Horvátország Oroszországgal találkozik, míg Anglia Svédországgal meccsel szombaton a negyeddöntők során.

Iratkozzon fel a Ripost hírlevelére!
Sztár, közélet, életmód... a legjobb cikkeink első kézből!
Ingatlanbazar.hu - Gyors. Okos. Országos
-