Létrehozva: 2019.06.01.

A magyar csodaló megszorította a világbajnok focista lovát

Eddigi legnehezebb versenyén állt rajthoz Tour To Paris, a ma­gyar tu­laj­don­ban lévõ angol te­li­vér.

Megszakadt Tour To Paris veretlenségi sorozata, miután a 8. helyen zárt csütörtökön Paris Longchampban. Szintén ezen a futamon indult a franciák világbajnok focistájának, Antoine Griezmannak a lova, Tornibush, aki éppen hogy megelőzve Tour To Paris-t, a 7. pozícióban végzett.

"Úgy tűnt, hogy most még erős volt ez a szint a magyar lónak, aki becsülettel küzdött. Pályafutása továbbra is csodálatos, 10 start, 9 győzelem, 1 vereség, 50.000 euró megnyert versenydíj. A folytatásról a ló trénere, Pia Brandt fog dönteni a következő napokban"

- írja a Kincsem Park Facebook-oldala.

Íme a futam:

Rendkívüli: ezt lépi a kormány a háborús üzemanyagárak miatt!

Hatalmas öröm érte a súlyos beteg Katalin hercegnét

"Talán fentről nézett" - autóbalesetben halt meg a Katasztrófavédelem 27 éves munkatársa

Megkérdezte a Politico az EP-képviselőket, mit tartanak a legnagyobb problémának – ki nem találná, mi került az első helyre

metropol.hu

Szoboszlai edzője mindenkit átvert? Kiszivárgott Klopp titkos terve

Rákay Philip elárulta, ki és miért rúgatta ki + videó

Több idős nő is felébredt a halottasházban - horrorfilmbe illő események játszódtak le

travelo.hu

Ne hagyd ki: ma rózsaszín telihold világít az égbolton!

Óriási sportélmény és show lesz a kanadai hokiválogatott budapesti meccse - videó

Ebből mi lesz? Szoboszlai Dominik balhés edzőt kaphat Liverpoolban

Erre vártak a magyar autósok: Jelentős árcsökkenés jön a benzinkutakon, ekkor érdemes tankolni

A csillagok nem hazudnak: ebből a 3 jegyből lehet milliomos