Létrehozva: 2015.12.05.

Hosszú hihetetlenül hasít: hatból hat arany!

Katinka most nem taktikázott, csak odapörkölt. Egyedül is vezetné az Eb nemzetek közötti éremtáblázatát. Miben reménykednek, egyáltalán miért indulnak el a riválisai, ha õ is rajtol egy versenyen?

Az eddigieknél magyar szempontból kicsit „csöndesebb”, negyedik versenynapra is jutott azért két aranyérem a mieinknek az izraeli rövidpályás úszó Európa-bajnokságon. Naná, hogy legjobbunk, Hosszú Katinka gondoskodott róluk! Õ egyedül is vezetné a nemzetek közötti éremtáblázatot.

A verhetetlennek tűnő bajai világklasszis 200 méteres vegyesúszásban (újra több testhossznyi előnnyel), majd 50 háton (milliméterekkel) is győzött. Az Iron Lady négy nap alatt már az ötödik és a hatodik Eb-győzelmét szerezte meg.

Na, ez az a verseny, amiben nincs semmi taktika, csak pörkölés. Nem is éreztem semmit, csak mentem, a végén meg kerestem magam a táblán, hogy hányadik is lettem

- idézte Facebook-oldalán az úszószövetség Hosszú Katinkát.

Nagy boldogság, hogy ez is sikerült... Hatból hat, azért ez nem rossz, ugye?

A magyar csapat változatlanul vezet az éremtáblázaton (Katinka egymaga is vezetné...), az utolsó versenynap előtt 10 arannyal és 2 ezüsttel.

Váratlan hír érkezett Putyinról

Brutális, 43 fok feletti kánikulára és pusztító viharokra készülhetünk Budapesten

Rossz vége lett Curtis hajbeültetésének: „Keményen nézet ki”

life.hu

Katalin rákdiagnózisa megváltoztatta Vilmos herceggel való kapcsolatát

A Fidesz-KDNP rendkívüli testületi ülés összehívását kezdeményezte a XVIII. kerületben a Koppenhága-ügy miatt

Tíz férfival csókolózott Anne Hathaway

travelo.hu

Ne hagyd ki: ma rózsaszín telihold világít az égbolton!

Óriási sportélmény és show lesz a kanadai hokiválogatott budapesti meccse - videó

Káposztás kofta, sült szeretetgolyók fűszeres paradicsommártásban -receptvideó (hirdetés)

jatek.hirfm.hu

Nyerő ajándékok. Vigye el őket a Hír FM játékában (hirdetés)

Kőkemény helyesírási teszt: ha ezt hibátlanul kitöltöd, az emberek 1 százalékához tartozol