Létrehozva: 2018.10.16.

Kiszenvedtük, nagyot küzdött a magyar válogatott

A magyar labdarúgó-válogatott Észtországban lépett fel a Nemzetek Ligájában.

A magyar válogatott 3-3-ra zárt Észtország ellen Tallinnban a Nemzetek Ligája C-osztályának 2. csoportjának hétfői meccsén.

Rosszul indult a meccs, a 20. percben egy kontra végén Luts az észteket juttatta előnyhöz (1-0). Szinte azonnal egyenlítettünk, Nagy Dominik 16 méterről talált a hálóba (1-1). A szünet után nyolc perccel fordított a magyar válogatott, Szalai Ádám négy méterről a léc alá lőtt (1-2).

A 70. percben balszerencsés gólt kaptunk: egy bal oldali észt beadás Pátkai lábán felpattant, és a kapunkba hullott (2-2). Kilenc perccel később ismét az észtek vezettek, Kádár és Gulácsi egymásra várt, Anier pedig köszönte a lehetőséget és a magyar kapus alatt a hálóba gurított (3-2). Ismét gyorsan egyenlítettünk, egy szögletet követően Szalai fejelt a hálóba (3-3).

A magyar válogatott ezúttal nem játszott jól, kétszer volt hátrányban, de végig küzdött, és kiszenvedte a döntetlent.

Váratlan hír érkezett Putyinról

Karácsony Gergelyt nem érdeklik a budapesti utasok

Rossz vége lett Curtis hajbeültetésének: „Keményen nézet ki”

life.hu

Napi horoszkóp 2024. április 24.: ennek a csillagjegynek lezárul egy szakasz az életében

Rákay Philip elárulta, ki és miért rúgatta ki + videó

Tíz férfival csókolózott Anne Hathaway

travelo.hu

Különleges, ám rendkívül mérgező növény nyílik a Hortobágyon és erdeinkben

Óriási sportélmény és show lesz a kanadai hokiválogatott budapesti meccse - videó

Káposztás kofta, sült szeretetgolyók fűszeres paradicsommártásban -receptvideó (hirdetés)