Létrehozva: 2017.03.19.

Olimpiai bajnokunk tudja, miben kell javulnia

Világbajnokunk idei hét versenyén mindig kiváló gyakorlatot tudott bemutatni.

Berki Krisztián második helyen végzett a Bakuban rendezett tornász világkupa-versenyen. A selejtezőből elsőkét továbbjutó olimpiai-, világ- és Európa-bajnok sportoló 15,266 ponttal szorult a győztes kínai Hao Veng mögé (14,566 pont), de tudja miben kell javulnia.

"Ez volt a hetedik versenyem, eddig mindig jó gyakorlatot tudtam bemutatni. Ezen a versenyen is az volt a fontos, hogy a 6.2-es nehézségi fokú gyakorlatot jól megcsináljam. A kiinduló pontszámot még erősítenünk kell, de már erre is vannak tervek" - mondta Berki Krisztián.

A verseny másik magyar indulója, Kállai Zoltán ötödikként zárt. A Grand Prix-győztes tornász elmondta, már utaznak is tovább Dohába a következő világkupa-versenyre, ahol már szerdán selejtezniük kell.

Ez is érdekelhet

Fantasztikus változás az F1-ben: ilyen szemszögből még nem láthattuk a versenyeket