Létrehozva: 2019.06.09.

Szenzáció Párizsban, Babos Timi újra a csúcson

Másodszor nyert Grand Slam tornát a magyar teniszezõ, tényleg övék a világ legjobb párosa.

Nagyon könnyen nyerte a női párosok döntőjét a párizsi Grand Slam tornán Babos Tímea. A magyar teniszező állandó partnerével, a hazai pályán szereplő francia Kristina Mladenoviccsal az oldalán kínai riválisukat győzték le 6:2, 6:3-ra.

Timiék tavaly Ausztráliában már nyertek Grand Slam-tornát, illetve az utolsó két világbajnokságon is ők végeztek az élen.

Filmre vettek egy imádkozó sáskát, de ami utána jött, arra senki sem volt felkészülve

Zelenszkij beismerte, hogy óriási a baj, közel a vég

life.hu

Heti horoszkóp 2024. április 15-21.: Az Oroszlán hullámvasúton utazik, a Szűznek önvizsgálatra van szüksége

Már csak a csoda segíthet: Varga Mihály rossz hírt közölt a nyugdíjasokkal – lehetett sejteni, hogy ez lesz