Létrehozva: 2019.12.08.

Nagy siker, magyar világbajnoki cím Budapesten

Magyar diadalt ünnepelhettünk a budapesti teqball-világbajnokságon.

Blázsovics Ádám nyerte meg egyesben a budapesti teqball-világbajnokságot, miután a döntőben 20:10-re és 20:9-re legyőzte a lengyel Adrian Duszakot. A 25 éves játékos a magyar fejlesztésű sportág harmadik vb-jén másodszor lett aranyérmes egyéniben.

Blázsovics Ádám Fotó: Twitter

A teqball harmadik világbajnokságán 58 ország csaknem 150 sportolója vett részt egyéni, páros és vegyes páros kategóriákban. A magyar színeket egyesben a 2017-es világbajnok Blázsovics Ádám, párosban a tavalyi döntős Blázsovics, Bányik Csaba kettős, míg az első ízben kiírt vegyes párosban a Bányik, Janicsek Zsanett alkotta duó képviselte – írta az nso.hu.

Ez is érdekelhet

Itt a poloskainvázió: megint elárasztják Budapestet, ilyen veszélyesek még soha nem voltak

Rejtett kampányfinanszírozás a fővárosban?

magyarnemzet.hu

Kocsis Máté: Nem az a lényeg, hogy Magyar Péter mit mond, hanem az, hogy a mögötte állóknak mi a céljuk

mindmegette.hu

5 egyszerű amerikai csokis keksz, aminek nem lehet ellenállni

vg.hu

Máris újabb éttermet nyit a McDonald’s – nyáron már várja a vendégeket

Vajna Tímea bikiniben mutatta meg műtéti hegeit

Kokaint találtak a népszerű diszkontlánc üzleteiben, gépfegyveres rendőrök szálltak ki a helyszínre