Létrehozva: 2016.09.10.

Történelmet írt Dárdai csapata

Két forduló után száz százalékos a Hertha Berlin, eddig csak a Bayern München mondhatja el ezt magáról. A legrosszabb esetben is harmadik helyen fog állni a fõvárosi csapat.

Dárdai Pál tavaly emlékezetes őszi félévet produkált csapatával, a Bayern München és a Dortmund mögött sokáig a harmadik helyen állt a Hertha. A történelem hamar megismételheti magát, hiszen a berlini együttes ismét menetelni kezdett a Bundesligában.

A szezon nagyon döcögősen indult Dárdaiék számára. Előbb kiestek az Európa-ligából, majd csak büntetőkkel jutottak tovább a Német Kupában. Úgy látszik azonban, hogy a formaidőzítés megint jól sikerült, hiszen a bajnokságban két győzelemmel kezdett a Hertha.

Ahogy a %RIPOST% is beszámolt róla, az első meccsen hihetetlen izgalmak közt sikerült legyőzni a Freiburgot 2-1-re. Most a győzelem simább volt, Dárdai fiai idegenben 2-0 arányban diadalmaskodtak az Ingolstadt ellen, és zsebelték be a három pontot.

Ez azt jelenti, hogy két forduló után a Hertha 100 százalékos, ezt egyedül csak a Bayern München mondhatja el magáról.

A Berlin még soha nem kezdte ilyen jól a bajnokságot.

A hátralévő meccseken még egy csapatnak van esélye hat ponttal állni két kör után, a Dortmundnak ehhez le kell győzni a Gulácsival felálló RB Leipzig együttesét.

A nap magyar találkozóján 1-0-ra nyert a Darmstadt a Frankfurt ellen. Kleinheisler László csereként 23 percet kapott, míg Huszti Szabolcs végigjátszotta az összecsapást.

Ezeket a gumikat messziről kerülje el, ha nyári szett vásárlását tervezi!