Szenzációs magyar éremeső a tokiói olimpián, amíg aludtál

A kajakos Tótka Sándor az ötödik magyar bajnok a japán fővárosban.

SPORT

Tömegek lepik el ma délután a 14 fokos Lupa-tavat

Rasovszky Kristóf 5 kilométeren a szám címvédőjeként és világbajnokaként egyértelműen éremesélyes a nyíltvízi úszók mai versenyén a Lupa-tavon.

SPORT

Őrületes rekordok, sorra hozzák a parádés sikereket a magyar úszók

Bődületes rekorddal zárta a 38. Lidl Balaton-átúszást Rasovszky Kristóf.

SPORT

Csúcsdöntéssel győzött az ifjú magyar világbajnok

Szenzációs idővel ért célba Rasovszky Kristóf, világbajnok úszó.

Balaton-átúszással vezet le a hétvégi úszóverseny magyar sztárja

Hosszú Katinka nevelőedzőjének és a balatoni cápának is köszönhetőek Kamár Ákos sikerei.

OLDALVONAL

Nagy siker, történelmet írt a világbajnok magyar úszó

A világbajnok Rasovszky Kristóf a kanadai Lac Meganticban rendezett 10km-es viadalon is elsőként ért a célba, így 2012 óta az első férfiversenyző, aki három egymást követő Világkupa-viadalon tudott győzni, így szinte biztosra vehető, hogy megnyeri az össz

A NAP KÉPE

Megcsókolták Kapás Bogit, itt vannak a legjobb úszóképek

A kvangdzsui vizes-világbajnokságon fantasztikus eredményeket elérő magyar úszó-válogatott kedden érkezett haza Magyarországra.

Aggasztó hír jött, rosszul lett verseny közben a vizes-vb magyar hőse

Feladta a 25 kilométeres távot a nyíltvízi úszók első magyar világbajnoka. Rasovszky hiába küzdött órákig.

OLDALVONAL

Újabb remek úszás, elérte célját az új magyar világbajnok

Rasovszky Kristóf az egyik legfontosabb számában úszott a koreai vébén.

OLDALVONAL

Megható, mindenki a magyar sztárról beszél

Megmutatta emberi nagyságát Rasovszky Kristóf, aki az utolsó helyen végző úszót motiválta a verseny után.

OLDALVONAL

Elképesztő magyar siker született, amíg aludtál

Máris megvan az első magyar aranyérem a világbajnokságon.

Óriási elismerésben részesült a magyar sztár

Rasovszky Kristóf Európa legjobbja lett a férfi nyíltvízi úszók között. Hosszú Katinka ezúttal csak második lett a nőknél.

OLDALVONAL

Év Sportolója gála: Történelmi aranyaknak nem jutott díj

Február 14-én rendezik az M4 Sport - Az Év Sportolója Gálát, ahol kiderül, hogy kik voltak a 2018-as év legjobbjai. A tavalyi évben fantasztikus sikereket értek el hazánk sportolói, így több világbajnok sem fért be kategóriája három jelöltje közé.

OLDALVONAL

Hatalmas tömeg tombolt: így ünnepelték szülővárosában a magyar sztárt

Rasovszky Kristófot több ezren köszöntötték Veszprémben. A magyar úszó nem sokat pihenhetett az Európa-bajnokság után.

Újabb részletek, így úszhat a Balatonban az új magyar sztár

Kulisszatitkok derültek ki Rasovszky Kristóf felkészülési módszerével kapcsolatban. Ez is kell ahhoz, hogy sikeres legyen.

OLDALVONAL

Kiderült, ennyi pénzt keresett a magyar sztár az úszó Eb-n

Rasovszky Kristóf két aranyérem mellett egy ezüstöt is nyert a glasgow-i úszó Európa-bajnokságon.

Szörnyű kínok közt nyerte meg a magyar úszó a 25 km-es távot

Rasovszky Kristóf hősies küzdelemben nyert aranyérmet 25 kilométeren. Ezzel pedig történelmet írt.

OLDALVONAL

Újra szólt a magyar himnusz az úszó Eb-n, szenzációs siker

Rasovszky Kristóf szinte végig vezetve lett aranyérmes.

VIZES-VB

Milliókat úsztak össze a magyar sztárok Balatonfüreden

A legtöbb pénzt Rasovszky Kristóf kapta, aki több számban is elindult. Gyurta Gergely feleannyit keresett, mint Olasz Anna.

VIZES-VB

A Balatonból mentették ki a magyar úszóreménységet

Rasovszky Kristóf nagy rúgást kapott a lábára, emiatt kellett feladnia a döntőt. A fiúknál Gyurta Gergely a hatodik, a lányoknál Olasz Anna az ötödik lett.

VIZES-VB

Parádés magyar sikerrel zárult a vizes vb első döntője!

Rasovszky Kristóf sokáig éremszerző helyen állt Balatonfüreden, végül hetedik lett. Papp Márk a 31. helyen ért célba.