Létrehozva: 2024.02.01.
Módosítva: 2024.02.01.

Szoboszlai sosem tett még ilyet, nézd meg Dominik történelmi gólját - Videó

A Liverpool gyakorlatilag megsemmisítette a Chelsea csapatát, ehhez a magyar klasszis is kellett.

Fölényes, 4-1-es győzelmet aratott a Liverpool focicsapata a Chelsea ellen az angol bajnokságban. A sérülése után felépülő Szoboszlai Dominik ismét a kezdőcsapatban kapott helyet, s összesen 69 percet játszott. Egy történelmi góllal így is hozzájárult a sikerhez, 2-0-nál az ő fejesével lett 3-0 az állás.

Újabb Szoboszlai-gólöröm Angliában Fotó: AFP

A meccs után Szoboszlai a gólpasszt adó Conor Bradley teljesítményét dicsérte, s egy különlegességre is felhívta a figyelmet:

"Conor fantasztikusan játszott, gólt szerzett, két gólpasszt is adott. Nekem például csak be kellett fejelnem a kapuba a labdát a tökéletes átadása után."

Belegondolva valószínűleg ez volt az első fejesgólom a karrierem során

- mondta Dominik, aki vasárnap már az Arsenal ellen játszik a Pollal bajnoki rangadót.

Íme Szoboszlai találata:

Szoboszlai a harmadik gólját szerezte a Premier League-ben. Sérülése óta pedig kijelenthető, hogy pazar formában van, mivel a Norwich elleni kupameccsen gólpasszt adott.