Létrehozva: 2017.01.09.

Ez kínos! Kellemetlen helyzetbe került a legendás klub

Elszúrták a történelmi estét. Nem sikerült elsõre teljesíteni a próbát.

A Liverpool mindössze egy gól nélküli döntetlenre volt képes a negyedosztályú Plymouth-szal szemben az angol labdarúgó FA-kupa harmadik fordulójában.
Ez azt jelenti, hogy Jürgen Klopp csapatának újra kell játszania a mérkőzést, amire egy hét múlva, Plymouth-ban kerülne sor. A tét a legjobb 32-be jutás. A 0-0 azt is jelenti, hogy most nem a kapuson múlott siker.

Az előjelek alapján nem lehetett megtippelni, mire lesz képes a csapat ezen a napon. Az amúgy többnyire jó ötletekkel jelentkező német vezetőedző ugyanis olyan fiatal csapatot küldött pályára, amelyet előtte egy Liverpool edző sem. A gárda átlagéletkora 21 év 296 nap volt, ami új csúcsnak számít. Az eddig rekordot még 1965-ben állította fel a Wolverhampton Wanderers (22 év, 303 nap).

"Fél órával előtte még beszéltem vele telefonon" - a verőcei hajótragédia előtt még vidáman mesélt barátnőjének a 19 éves lány